Prihlasovanie dobrovoľníkov v rámci celoplošného testovania “Spoločná zodpovednosť”

Obec Pusté Sady zverejňuje formulár pre prihlasovanie dobrovoľníkov v rámci celoplošného testovania s názvom “Spoločná zodpovednosť”, ktoré bude prebiehať 31. októbra – 01. novembra 2020. Občania, ktorí majú záujem pomáhať v obci Pusté Sady, môžu vyplniť nižšie uvedený registračný formulár.

Trnavský samosprávny kraj zároveň urgentne hľadá zdravotnícky personál. Občania so zdravotníckym vzdelaním alebo pracovným zaradením, ktorí by mali záujem pomáhať v rámci nášho okresu, sa môžu prihlásiť prostredníctvom stránky www.somzodpovedny.sk

Aktualizácia 02.11.2020 – Prihlasovanie dobrovoľníkov pre obec Pusté Sady v rámci prvého celoplošného testovania bolo ukončené.