Výsledky prvého celoplošného testovania “Spoločná zodpovednosť” v Pustých Sadoch

Prvé kolo celoplošného testovania “Spoločná zodpovednosť” sa v našej obci skončilo veľkým úspechom. Na našom odbernom mieste, ktoré bolo otvorené po oba dni, sme urobili dohromady 535 testov a pozitívny výsledok mal iba 1 test. V sobotu sme sa dokázali vysporiadať aj so situáciou, kedy sa kvôli mimoriadnemu záujmu minuli pôvodne dodané testy a hodinu a pol sme museli čakať na ďalšie. Aj preto zo srdca ďakujeme všetkým občanom, ktorí trpezlivo, v pokoji a v dobrej nálade počkali v rade a dali sa otestovať.

Za skvelý priebeh testovania vďačíme fantastickému odbernému tímu na čele s našimi domácimi zdravotníčkami Martou Hornáčkovou, Martinou Jankovičovou a Mirkou Garovou. Administratívu počas dvoch dní zabezpečovali Alena Trubačová, Helena Vivodíková, Ivana Zacharová a Alena Vargová. Veľké ďakujem patrí aj dobrovoľníkom Janke Švihoríkovej, Veronike Czibulkovej a Braňovi Korcovi. Ďakujeme aj príslušníkom Ozbrojených síl Slovenskej republiky a Policajného zboru, ktorí dozerali na pokojný priebeh testovania. Pracovníkom Obecného úradu a všetkým spolupracovníkom obce ďakujeme za vynikajúco pripravené odberné miesto. Odberný tím posiela špeciálne poďakovanie za skvelé občerstvenie Emílii Súkeníkovej, Marte Trnkovej a cukrárni Zákusky Gabika z Paty.

Prosíme všetkých občanov, aby aj naďalej dodržiavali všetky platné nariadenia a bezpečnostné pokyny. Chránite tak nielen seba, ale aj svojich blízkych. Ďakujeme!