Výsledky skríningového testovania “Zachráňme spolu životy” v obci Pusté Sady – 30.01.2021

Vzhľadom na nepriaznivé výsledky, ktoré dosiahol okres Galanta v prvom kole skríningového testovania “Zachráňme spolu životy” obec Pusté Sady zorganizovala pre svojich občanov druhé kolo testovania, ktoré sa konalo v sobotu 30. januára 2021. Počas dňa bolo urobených 331 testov, pozitívny výsledok mali 3 testy (2 testy s pobytom v obci Pusté Sady, 1 test s pobytom mimo obce Pusté Sady).

Náš odberový tím ostal v rovnakom zložení aj tento týždeň a preto opäť patrí veľké poďakovanie všetkým jeho členom za ochotu a obetavosť. Vďaka nim sme mohli testovanie opäť zorganizovať v “domácom prostredí” nášho športového areálu. Ďakujeme aj všetkým občanom, ktorí sa priebežne počas dňa prišli otestovať.

Potvrdenia o vykonaní testu z dnešného dňa platia do 7. februára 2021. Stále nevieme, v akej forme a na akom stupni bude od 8. februára 2021 aktivovaný “COVID Automat”. O ďalšom vývoji situácie Vás budeme informovať. Prosíme všetkých občanov, aby aj naďalej dodržiavali všetky platné hygienické a bezpečnostné nariadenia. Ďakujeme!