Hody 2022 v Pustých Sadoch

Obec Pusté Sady zverejňuje verejnú vyhlášku Slovenskej inšpekcie životného prostredia, inšpektorátu životného prostredia Bratislava, stále pracovisko Nitra, odbor integrovaného povoľovania a kontroly – Prizvanie na ústne pojednávanie nariadené v konaní vo veci vydania zmeny integrovaného povolenia pre prevádzku „Skládka odpadov Pusté Sady“, prevádzkovateľa KOMPLEX – odpadová spoločnosť, s.r.o., 925 54 Pusté Sady 131, IČO: 34 100 644 verejnou vyhláškou.

Verejná vyhláška – ústne pojednávanie spojené s miestnym zisťovaním – KOMPLEX – odpadová spoločnosť, s.r.o. – úplné znenie (.pdf)

Pozvánka na zasadnutie Obecného zastupiteľstva – 27.09.2022

Podľa zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov starosta obce Pusté Sady zvoláva 18.riadne zasadnutie Obecného zastupiteľstva v Pustých Sadoch, ktoré sa uskutoční dňa 27. septembra 2022 o 18.00 hodine v zasadačke Obecného úradu. Program :

1. Otvorenie zasadnutia
  2. Určenie zapisovateľa a overovateľov zápisnice
  3. Kontrola plnenia uznesení
  4. Interpelácia poslancov
  5. Správa o vykonaných kontrolách kontrolórky obce
  6. Investičná výstavba 2022
  7. Úpravy rozpočtu a rozpočtové opatrenia za mesiac august 2022
  8. Schválenie VZN obce Pusté Sady č. 2/2022 o výške príspevku zákonného zástupcu dieťaťa resp. žiaka na čiastočnú úhradu nákladov a určenie podmienok úhrady v ŠJ pri MŠ v Pustých Sadoch
  9. Žiadosť o odkúpenie obecného pozemku, pán Hájnik