Dovidenia, pani učiteľka

Život prináša rôzne prekvapenia. Častokrát nás dovedie na križovatku ciest a my sme nútení zísť z vyšliapanej cestičky a vydať sa po inej. A práve takéto prekvapenie si život pripravil pre našu dlhoročnú pani učiteľku Viky. Po rokoch pôsobenia v našej škole nastal deň rozlúčky. Ani torta, malinovka, sladkosti, či iné maškrty nezaplátali smútok, ktorý sa nám pri rozlúčkových slovách zmocnil sŕdc. Deti vyrobili pre pani učiteľku krásnu spomienkovú knihu s listami, fotografiami a kresbičkami. Aby na nás s láskou spomínala a nezabudla. Ale aj tak všetci vieme, že nikdy nezabudne. Rozlúčiť sa prišiel aj starosta obce, kolegynky z obecného úradu, rodičia a bývalá pani riaditeľka Mgr. Alžbeta Černá.