Pozvánka na Dožinkové slávnosti 2019

Obec Pusté Sady Vás srdečne pozýva na Dožinkové slávnosti, ktoré sa uskutočnia 24. augusta 2019 v záhrade kultúrneho domu Pusté Sady. Program:

• 15:00 – Slávnostné otvorenie: Privítanie na slávnostiach – Ing. Tomáš Nemeček, starosta obce, Poďakovanie za úrodu – detský súbor Baburky a FS Pustakerčanka, Požehnanie úrody – vdp. Phdr. Ladislav Kuna, správca farnosti Pata, Výstava ovocia, zeleniny a kvetov – František Hudák, predseda ZO SZZ Pusté Sady
  • 16:00 – Prehliadka speváckych súborov: FS Pustakerčanka z Pustých Sadov, FS Krojovanka zo Zemianskych Sadov, FS Ujlačanka z Veľkého Zálužia.
  • 17:00 – Vystúpenie hudobného hosťa Pavla Latáka spojené s tanečnou zábavou o ktorú sa postará DJ Tomáš.

O občerstvenie je postarané! Na pitie bude aj vynikajúci tohoročný burčiak z firmy RaVOD Pata. Tešíme sa na stretnutie a spoločnú dobrú zábavu!

Účasťou na podujatí udeľujete súhlas so zhotovením fotografii a iného audiovizuálneho materiálu a s ich publikovaním na internetovej stránke obce.