Výsledky spoločného skríningového testovania obcí Pusté Sady, Zemianske Sady a Šalgočka – 27.03.2021

V sobotu 27. marca 2021 sa konalo ďalšie kolo spoločného skríningového testovania obcí Pusté Sady, Zemianske Sady a Šalgočka. Do mobilného odberového miesta v Športovom areáli Pusté Sady sa prišlo otestovať 768 občanov a všetky testy mali negatívny výsledok.

Veľmi pekne ďakujme nášmu odberovému tímu, ktorý pracoval s novým typom antigénových testov a občanom všetkých troch obcí, ktorí sa prišli otestovať. Pripomíname, že okres Galanta je aj v budúcom týždni zaradený do predposledného 3. stupňa varovania v rámci COVID Automatu a na cestu do práce bude potrebný test nie starší ako 7 dní. O konaní ďalšieho kola spoločného testovania vás budeme informovať. Blížia sa Veľkonočné sviatky a preto prosíme všetkých občanov, aby dnešné výsledky testovania nepreceňovali, dodržiavali všetky platné hygienické opatrenia a svojou troškou prispeli k tomu, aby sa epidemiologická situácia zlepšovala aj po sviatkoch. Ďakujeme!