Pozvánka na Lampiónový sprievod 2021

Obecný úrad Pusté Sady Vás pozýva na tradičný Lampiónový sprievod obcou, ktorý sa uskutoční v piatok 5. novembra 2021. Začiatok sprievodu bude o 17:30 hod. pred budovou Základnej školy. Sprievod bude smerovať do Športového areálu, kde budú vypustené lampióny šťastia. Budeme radi, ak na sprievod prídete v kreatívnych maskách. Kto by si náhodou lampión zabudol, dostane ho v budove Základnej školy pred začiatkom sprievodu. Občerstvenie v športovom areáli pripraví kolektív u Sofii. Prosíme o dodržiavanie aktuálne platných opatrení pre “oranžový okres”.

Aktualizácia 05.11. – Na základe vyjadrenia RÚVZ Galanta a zhoršujúcej sa pandemickej situácie je Lampiónový sprievod 2021 zrušený!

Účasťou na podujatí udeľujete súhlas s vyhotovením fotografii a iného audiovizuálneho materiálu a s ich zverejnením na internetovej stránke a sociálnych sieťach Obce Pusté Sady.